správa nemovitostí

pouze silný může být stabilní a levný

Aktuality

Mobilní telefony MATY

22 Červen, 2018 - 15:20 -- Mikee

Upozorňujeme naše klienty, že nemohou-li se dovolat na naše mobilní čísla, má firma T-Mobile patrně opět výpadek.

Pevné linky jsou klientům k dispozici.

Děkujeme za pochopení.

MATY tým

Nefunkční telefony firmy MATY v úterý 10.7.2018 - odstávka elektřiny

22 Červen, 2018 - 07:46 -- Mikee

Vážení klienti,

oznamujeme tímto, že na úterý 10.7.2018 na dobu cca od 7.00 - 11.00 bylo nahlášeno přerušení dodávky elektřiny v místě sídla naší firmy MATY.

Z tohoto důvodu bude mimo provoz i naše telefonní ústředna, nebude tedy možno se s námi spojit telefonicky.

Děkujeme za pochopení.

MATY tým.

Hrozba pro seniory: Darovat nemovitost dětem se nemusí vyplatit

6 Únor, 2018 - 14:44 -- ZEN
Aby nedošlo ke složitému dědickému řízení, darují často senioři nemovitý majetek dětem či vnukům již za svého života. Domy, byty, pole či zahrady se tak ocitají v cizích rukou, ačkoli jejich dosavadní majitelé je nadále užívají. Podle sociálních pracovníků a advokátů si ale senioři obvykle neuvědomují, že v momentě darování nad majetkem ztrácejí jakoukoliv kontrolu.

Pozor na podomní prodejce plynu.

9 Leden, 2018 - 09:26 -- ZEN
Stále častěji a usilovněji obcházejí byty podomní prodejci plynu. Přicházejí nečekaně bez ohlášení, nabízejí levnější tarify a slibují výrazné úspory v účtech. Výsledkem však bývají nesolidní podmínky, řada poplatků, finančních sankcí a stížnosti zákazníků na jejich nekalé praktiky. Situace je v poslední době téměř alarmující a některá města ji začala řešit úplným zákazem podomního prodeje pod vysokou pokutou.

Zloději kradou v domácnostech vedle peněz a cenností také data

5 Říjen, 2017 - 11:08 -- ZEN
„Stále častěji se setkáváme se skutečností, že lupiči cíleně ve vykrádaných bytech hledají data. Z mnoha nezabezpečených notebooků nebo chytrých zařízení se totiž snadno mohou dostat k velmi citlivým a zneužitelným informacím nebo třeba do internetového bankovnictví. A pokud se jim podaří zcizit zároveň i telefon, mají pak elegantní přístup i k autorizaci transakcí,“ říká Ivan Pavlíček, odborník na zabezpečení domácností.

Práva vlastníků bytů vůči neplatičům příspěvků budou silnější

17 Srpen, 2017 - 06:45 -- ZEN

Práva vlastníků bytů vůči neplatičům příspěvků na správu domů budou silnější. Senát dnes schválil vlastní předlohu, díky níž společenství vlastníků bytů v domech získají přednostní právo na aspoň částečné uhrazení pohledávek po dlužnících při nuceném prodeji jejich bytů. Předloha nyní zamíří k podpisu prezidentovi.

Stránky